Klub Malucha -żłobek - opieka nad dziećmi w wieku 1-3!

Klub Malucha -żłobek -  opieka nad dziećmi w wieku 1-3!

Opieka dzienna dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat

Klub Malucha "Mini Oxford"
pracujemy cały rok (również w wakacje),
od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6:30 do 17:00


Mini Oxford to pierwszy klub dziecięcy, który powstał w Kościanie i został wpisany do rejestru żłobków i klubów dziecięcych!!!

Zapewniamy dzieciom od 12 miesiąca życia właściwą opiekę pielęgnacyjną oraz edukacyjną w warunkach zbliżonych do domowych, nie chcemy, żeby nasz klubik był "przechowalnią", ale drugim po domu, ważnym miejscem w życiu dziecka. Zachęcamy rodziców do współpracy, do wypracowania w drodze rozmów i dyskusji mądrych warunków, które będą korzystne dla dziecka
Poprzez zabawę i zaplanowane działania wspieramy rozwój psychomotoryczny dzieci.
Rodzice wyposażają swoje dziecko w pieluchy, chusteczki nawilżane, pościel, ręczniczek, fartuszek, ubrania na zmianę, butelkę/kubek niekapek. Każdemu dziecku zapewniamy indywidualny okres adaptacyjny, opiekunowie pomagają dziecku i rodzicom pozytywnie przejść przez ten trudny moment.
W klubiku może przebywać 25 dzieci w dwóch grupach wiekowych pod opieką czterech opiekunów, podczas pobytu dzieci mówimy w dwóch językach (angielski, niemiecki - do wyboru rodzica), maluszki czują się u nas bezpiecznie.  Warunkiem przyjęcie dziecka jest ukończenie przez nie pierwszego roku życia. Przyjmujemy dzieci do 3 lat. 

WYPEŁNIJ WSTĘPNE ZGŁOSZENIE - FORMULARZ